Naujienos
"CreditPartner" - Jūsų patikimas partneris!

06.05.2020
Dėmesio! UAB „Kredito partneris“ siūlo kredito įstaigoms parduoti galiojančias kredito sutartis!


Atsižvelgiant į tai, jog pagal galiojančius teisės aktus ir Lietuvos banko nustatytus reikalavimus, kreditus gali teikti tik į viešąjį kredito davėjų sąrašą įrašytas asmuo, vadovaujantis Lietuvos banko valdybos  2020 m. sausio 30 d. Nr. 03-11 nutarimu „Dėl Kredito davėjų teisių ir pareigų pagal galiojančias kredito sutartis perleidimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ siūlome visiems kredito davėjams, kurie nėra įrašyti į viešąjį kredito davėjų, veikiančių pagal Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio įstatymą sąrašą ir viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių, veikiančių pagal Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymo sąrašą arba Lietuvos banko spendimu, iš šio sąrašo yra išbraukiami, pasinaudoti UAB „Kredito partneris“ pasiūlymu ir perleisti turimas teises ir pareigas pagal galiojančias kredito sutartis UAB „Kredito partneris“ palankiausiomis sąlygomis.

UAB „Kredito partneris“ siūlomi kredito sutarčių perleidimo privalumai:

- Perimamos visos Jūsų teisės ir pareigos pagal galiojančias kredito sutartis;
- Konkurencinga perleidžiamų teisių ir pareigų pagal galiojančias kredito sutartis kaina;
- Sutartis parengiama ir pasirašome vadovaujantis Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio įstatymo nuostatomis bei Lietuvos banko reikalavimais;
- Iš mūsų pusės atliekamas visas dokumentacijos parengimas;

Pasinaudokite UAB „Kredito partneris“ pasiūlymu ir parduokite reikalavimo teises pagal galiojančias kredito sutartis patraukliausia kaina.

---------------

18.04.2019
Skubame pasidalinti su Jumis informaciją:

Nuo 2019 metų į finansų verslo rinką  įstoja nauja, bet patyrusi hipotekiniame kreditavime kompanija -  "CreditPartner".  Paskubėkite susipažinti su mūsų paskolų produktais ir tapti mūsų klientais , o mes, savo ruožtu, pirmiesiems 20-iai iš Jūsų pasiūlysime paskolos gavimą be administracinio mokesčio!